FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

Por um escritor misterioso
Last updated 13 junho 2024
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
După 4–1 cu Chindia Târgoviște în grupele Cupei României, FC Hermannstadt va juca cu Universitatea Cluj Napoca în sferturi.
Avancronica rundei decisive din faza grupelor și toate calculele calificării!
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
Meciurile din Turul 3 al Cupei României
S-a stabilit când se joacă FC Hermannstadt - Sepsi, în Cupa României
Patru meciuri se dispută miercuri în ultima etapă din faza grupelor Cupei României
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Amu îi amu!” » Căpitanul lui U Cluj, înainte de meciul cu Hermannstadt: „Cu 20.000 de fani, ducem echipa în Liga 1”
Arhive Sport - Ora de Sibiu
FC Hermannstadt și Petrolul au încheiat cu un egal și meciul de la Mediaș
Cupa României 2023-2024: FC Hermannstadt va juca în grupa A. Sepsi, principala rivală
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
Hermannstadt - U Cluj, in sferturile Cupei Romaniei » Echipe probabile + cote - stiri.
De doi bani speranțe Care sunt condițiile pentru ca Hermannstadt să se califice în sferturile Cupei României. Sibienii joacă joi, la Târgoviște, Sport