Fotbal: FC Hermannstadt a smuls egalul cu Universitatea Cluj (2-2), în Superligă

Por um escritor misterioso
Last updated 13 junho 2024
Fotbal: FC Hermannstadt a smuls egalul cu Universitatea Cluj (2-2), în  Superligă
SuperLiga #11: FC Steaua 2-2 U Cluj! Ratările se răzbună!
Studenții” bifează al doilea succes al sezonului și urcă în clasament! „U” Cluj - Chindia Târgoviște 1-0 - Ştiri de Cluj
Fotbal: FC Hermannstadt - Universitatea Cluj, scor 2-2, în etapa a şaptea din Superligă/ Gazdele au egalat în prelungiri
Scandal uriaș, după U Cluj - Hermannstadt! Galeria s-a dus peste jucători și conducători: „Plecați cu toții!”
universitatea cluj - ultimele știri
🇷🇴Fc Hermannstadt - Fc Rapid - Superliga Romaniei - EA FC24 Gameplay Xbox Series X - MECIUL ZILEI
Fotbal: FC Hermannstadt l-a transferat pe Plamen lliev de la Dinamo
Liga 1 - Etapa 1: FC Hermannstadt - Farul Constanţa 0-1
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri
Meci dramatic la Pitești. FC Argeş a egalat UTA Arad în minutul 14 din prelungirile play-out-ului Superligii