FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a

Por um escritor misterioso
Last updated 10 maio 2024
FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
Chindia Târgoviște - FC Hermannstadt 2-0 » Dumitrașcu și Florea aduc victoria pentru Chindia
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile
FCSB - FC Hermannstadt 2-2, Final pe Arena Națională. Vicecampioana salvează un punct din confruntarea cu sibienii
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Petrișor Petrescu, singurul sibian de la FC Hermannstadt - ”Speranța play-off-ului există. Ea ne-a dat aripi”