FC Hermannstadt obține prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iași

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
După înfrângerea din prima etapă a Superligii, pe teren propriu, FC Hermannstadt a obținut duminică prima victorie a sezonului, în deplasare la nou promovata Poli Iași. Sibienii s-au impus cu 3-1, ieșenii jucând din minutul 81 în 10 oameni.
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
FC Hermannstadt poate îngropa fotbalul argeşean. Echipa sibiană o poate răzbuna pe FC Inter după 27 de ani - Sibiu 100
Universitatea Craiova - Poli Iași 2-2. Gol anulat pentru Markovic în prelungiri. Arbitrul a stat 7 minute până să ia decizia - Antena Sport
Baraj De Promovare/ Retrogradare Pentru Liga 1 2019: U Cluj - FC Hermannstadt
Ştiri despre FC Hermannstadt
We Love Sport Cifrele Etapei Cifrele etapei a 16-a. Trei meciuri cu 6 goluri și 5 remize
Exclusiv Hermannstadt, all-in cu Beza: Echipa era dărâmată. Cum schimba 6 avioane între etapele din Rusia + amintiri cu Sânmărtean
Ştiri despre Poli Iaşi
Politehnica Iași - Petrolul 0-0, în etapa 11 din SuperLiga. Nimic la nimic în Copou. Clasamentul actualizat