Szenzációs szögletfigurával egyenlített a KTE a Fradi otthonában, ezzel pontot szerzett

Por um escritor misterioso
Last updated 02 julho 2024
Szenzációs szögletfigurával egyenlített a KTE a Fradi otthonában, ezzel  pontot szerzett
Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a Kecskeméti TE a Ferencvárosi TC vendége volt. Az első félidőben a címvédő megnyerhette volna akár a találkozót, de a KTE a szünetben váltani tudott, s végül ponttal távozott a Groupama Arénából.
A Fradi stábtagja a kecskeméti sárfociról: Nem is akarták, hogy jó legyen a pálya
Fociláz Kecskeméten – ismét legyőzte a KTE a Fradit! – képes beszámoló - KecsUP - a kecskeméti régió kezdőoldala
A Fradi őszi végzete szerint most az iksz is bravúr lenne: Biztos, hogy vissza akarnak vágni
Megnyerheti-e a KTE a bajnokságot? - KecsUP - a kecskeméti régió kezdőoldala
ÉLŐ eseménykövetés: Kecskeméti TE - FTC - Kecskeméti TE
Legutóbb kikaptunk a Kecskemét otthonában « Üllői út 129.
Filippi 2:3 Semmit ne tegyetek önzésből, se hiú dicsőségvágyból, hanem alázattal különbnek tartsátok egymást magatoknál, Magyar Bibliatársulat új fordítású Bibliája (HUNB), A Biblia alkalmazás letöltése most, A Biblia alkalmazás